• Detail firmy

Sinad financiál services, s.r.o.

Základní popis

Prodej a distribuce tepelné, zvukové a protipožární izolace z kamenné vlny. Kamenná vlna pro zateplení střech, fasád, příček, podlah.

Adresa

Staropramenná 221/25
150 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27111334

Výrobky, činnosti

distribuce tepelné, zvukové a protipožární izolace

Prodej a distribuce tepelné, zvukové a protipožární izolace z kamenné vlny. Kamenná vlna pro zateplení střech, fasád, příček, podlah.

Kontaktní údaje

E-mail: sinad@sinad.eu
WWW: www.sinad.eu

Kontaktní osoba

Ján Daniš - Majitel

Mobil: 736 754 282
Další firmy v oboru

SAŠ GLASS s.r.o.

Nabízíme provedení veškerých sklenářských prací - řezání skel a zrcadel, zasklívání oken, dveří a výloh. Zajišťujeme realizaci celoskleněných schodišť, výloh z izolačních dvojskel, balkónová zábradlí nebo výrobu skleněných kuchyňských obkladů. Dodáváme také bezpečnostní skla - protipožární, pochozí i neprůstřelná. Provozujeme sklenářství v Praze 5 - Košířích a v Rudné.

AVD Tichá s.r.o.

Zajišťujeme opravy a kompletní rekonstrukce budov, rekonstrukce rodinných domů, rekonstrukce bytů a bytových jader, izolace budov, zateplování fasád domů. Věnujeme se zemním a výkopovým pracem a stavebnictví.

I S P s.r.o.

Nabízíme služby stavební firmy. Zajišťujeme výstavbu rodinných a bytových domů, realizaci železobetonových konstrukcí, půdních vestaveb, vestaveb osobních výtahů, opravy fasád a mnoho dalšího.