• Detail firmy

SIMTRADE, s.r.o.

Základní popis

Dodávky veškerého hutního sortimentu, hlavně plechů, plátů a trubek přímo z výroby či servisních center, v kvalitě zejména pro automobilový průmysl.

Adresa

Šeříková 467
252 41 Dolní Břežany

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28883781
  • Velkoobchod
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Hutní materiál

Dodávky veškerého hutního sortimentu, hlavně plechů, plátů a trubek přímo z výroby či servisních center, v kvalitě zejména pro automobilový průmysl.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 241 911 998
Mobil: +420 602 884 266
E-mail: simtrade@simtrade.cz

Kontaktní osoba

Ing. Lubomír Šiman

Další firmy v oboru

OCELOT Pfingstner Milan

Obráběním kovů se zabýváme již více než 20 let. Jsme česká firma, sídlící nedaleko Prahy. Veškerá kovovýroba probíhá individuálně dle přání a požadavků našich zákazníků. Vyrábíme především CNC technologií. Převážnou část naší produkce dodáváme do zemí EU. Kompletní výrobní program naleznete na našich webových stránkách. Neváhejte nás navštívit!

STS Uhlířské Janovice, s.r.o.

Zaměřujeme se na strojírenskou výrobu a veškeré strojírenské operace. Zajišťujeme CNC dělení materiálu, tvarové řezání plechů, CNC obrábění, lisování, ohýbání trubek, svařování a také povrchové úpravy lakování a tryskání. Rovněž se věnujeme prodeji pneumatik pro osobní i dodávková vozidla. Poskytujeme služby pneuservisu, plnění a čištění klimatizace a provádění ochrany pneumatik proti průrazu.

WTE PowerSteel s.r.o

Dodáváme široký sortiment hutních materiálů. Nabízíme tyče, plechy a výpalky z plechů z niklových slitin a žárupevných materiálů. Zajišťujeme výrobu přírub dle DIN a ANSI. Dodáváme trubkovnice a kované kroužky.