• Detail firmy

Simply Invest, rodinné domy s.r.o.

Základní popis

Nejsnadnější a nejrychlejší cesta k novému rodinnému domu je výběrem některého osvědčeného projektu rodinného domu z našeho katalogu. Vybírat můžete z přízemních i patrových rodinných domů.

Adresa

Východní 682/20
360 01 Drahovice

Okres: Karlovy Vary
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28998731
DIČ:  CZ28998731

Výrobky, činnosti

Dřevostavby na klíč.

Kontaktní údaje

E-mail: david@simplyinvest.cz
WWW: www.simplyinvest.cz

Kontaktní osoba

Viktor David - Jednatel

Mobil: +420 774 273 334
E-mail: david@simplyinvest.cz
Další firmy v oboru

Vllnna, s.r.o.

Architektonická kancelář Vllna se zaměřujeme na vypracování architektonických studií a projektové dokumentace, realizaci interiérů na klíč, přestavby rodinných domů a návrhy pasivních domů. Dodáváme dřevěné zahradní altány a venkovní zahradní sauny kompletně na klíč. Rovněž zajistíme montáž zahradních altánů a saun. Naší specializací jsou domy se stromy s důrazem na zdravé bydlení.

David Grosman

Zabýváme se realizací stavebních prací a střech. Provádíme montáž sádrokartonu, klempířské a truhlářské práce, pokládku zámkové dlažby. Dále zajišťujeme výstavbu, rekonstrukce a modernizace domů, bytů, fasád, zateplení.

Jan Bastl

Zabýváme se prodejem oken, dveří a příslušenství. Dodáváme okna plastová, dřevěná eurookna, střešní okna, vchodové a interiérové dveře, stínící techniku včetně zajištění servisu. Dále vyrábíme dřevěné šindele - štípané i řezané, které se používají převážně jako obklady interiérů či exteriérů. Šindele nabízíme v různých délkách a tvarech. V našem sortimentu naleznete rovněž půdní schody.