• Detail firmy

Simply Gastronomy s.r.o.

Základní popis

Cateringový fullservis. Rauty, party, eventy, večírky, konference, atd. Vše zařídíme my, vy se jen bavíte. Vaše důvěra je pro nás závazek. Kvalitní pokrmy, profesionální team, designové dekorace, luxusní prostory.

Adresa

Karolinská 650/1
186 00 Praha 8

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28512766

Výrobky, činnosti

Cateringový fullservis

Kontaktní údaje

E-mail: catering@simplygastro.eu
WWW: www.catering.simplygastro.eu

Kontaktní osoba

Pavel Šafránek - Jednatel

Mobil: 720 120 063

Václav Václavovic - Jednatel

Mobil: 720 120 075

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

OVERSPEED

Jsme agentura se zaměřením na auto-moto zábavu. Unikátní produkty, unikátní zážitky! V naší flotile naleznete ty nejlepší vozy současnosti: Ferrari 458 Italia Spider, Ferrari California, Lamborghini Huracán, Porsche 911 991 GTS, Maserati GranTurismo Sport, McLaren 570s a další.

Judita Waissi

Zajišťujeme kompletní květinový servis. Provozujeme dvě moderní prodejny s květinami na Praze 4, kde Vám nabízíme čerstvé řezané květiny a jejich originální vazby s možností rozvozu. Tvoříme květinové dekorace a aranžmá, smuteční i sváteční vazbu květin, dodáváme výzdobu na svatby a jiné významné události do interiérů i exteriérů. Zabezpečujeme dodávku květin do firem, restaurací i hotelů.

Under Pressure s.r.o.

Specializujeme se na reklamu a marketing. Nabízíme kompletní full servis. Zajistíme pro Vás eventy na objednávku dle Vašich přání a požadavků. Garantujeme kreativní a originální myšlení, individuální přístup a spokojenost s našimi službami.