• Detail firmy

SIMPLE GREEN CZ, s.r.o.

Základní popis

Koncentrované čistící a odmašťovací prostředky, vodou ředitelné, biologicky odbouratelné, s nízkým obsahem VOC, vhodné pro mezioperační mytí.

Adresa

Na Kavčích horách 1131/14
147 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25626710
DIČ:  CZ25626710
Rok založení:  1997
Počet zaměstnanců:  6

Výrobky, činnosti

Chemikálie pro čištění povrchu

Kontaktní údaje

Telefon: +420 283 870 134
Telefon: +420 283 870 133
E-mail: info@simplegreen.cz
WWW: www.simplegreen.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Svoboda - Jednatel

Mobil: +420 603 256 926
Další firmy v oboru

Ivo Rybák - Sdružení podnikatelů

Nabízíme prodej kvalitního obalového materiálu pro gastronomické provozy, maloobchody, balení, skladování, expedici nebo pro průmyslové balení. Součástí prodeje jsou i hygienické potřeby, drogerie či úklidové prostředky.

Michal Jurčo Kovovýroba - Zámečnictví

Zabýváme se zakázkovou kovovýrobou. Vyrábíme vrata posuvná, dvoukřídlá, vrátka, mříže pevné, otvírací. Opravy branek, zábradlí, plotové díly. Stojany na kola, menší konstrukce. Zajišťujeme výměnu zámků, vložek, montáže bezpečnostního kování na vchodové dveře. Provádíme povrchové úpravy materiálu. Více informací o poskytovaných službách včetně referencí naleznete na našich webových stránkách.

ELCHEMCo, spol. s r.o.

Dodáváme materiály určené pro elektroniku, elektrotechniku, modeláře, kutily, výtvarníky a další. Zaměřujeme se na zalévací hmoty pro elektroniku, silikonové kaučuky Dow Corning, Elantas Camattini, Zhermack, Momentive. Materiály pro měkké pájení a další. Součástí našeho sortimentu jsou také čiré zalévací hmoty, lubrikanty, maziva, speciální kapaliny pro obrábění Boelube, vazelíny Orelube a další.