• Detail firmy

Simple Creative Group s.r.o.

Základní popis

Provozujeme profesionální grafické, reklamní a webové studio pro náročné klienty. Pro naše klienty zajišťujeme komplexní služby.

Adresa

V dolině 1533/1d
101 00 Praha 10 - Michle

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  02922762

Výrobky, činnosti

Webdesign

Kontaktní údaje

Telefon: +420 775 166 199
E-mail: kreativa@simplecreativegroup.cz
WWW: www.simplecreativegroup.cz

Kontaktní osoba

VERONIKA MANUKJAN - Jednatel

Další firmy v oboru

EPEGRA s.r.o.

Provozujeme vzdělávací centrum. Nabízíme všeobecné vzdělávací kurzy zaměřené na management, marketing a komunikaci nebo specializované kurzy. Zabýváme se tvorbou webových stránek a tvorbou grafických návrhů pro propagační činnost.

SUMA, spol. s r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti výpočetní i kancelářské techniky. Prodáváme široký sortiment počítačů, notebooků, monitorů, pokladních systémů, telefonů atd. Mezi naše služby jsme zařadili také outsourcing IT, správu sítí, tvorbu www stránek, modernizaci Vaší stávající techniky, 3D tisk a nespočet dalších služeb.

CTECH s.r.o.

Ctech s.r.o. je technologická firma, která zajišťuje komplexní marketingové strategie, tvorbu kreativních návrhů, grafiky, tvorby webů, přes tvorbu hudby, video spotů, video prezentací, a to vše s využitím moderních technologií, včetně 3D vizualizací, animací a dalších. Jsme schopni prakticky veškeré projekty připravit a zpracovat pod jednou střechou, což je pro naše klienty vysoce efektivní.