• Detail firmy

Simona Zvolánková

Základní popis

Prodej kvalitních celoročních, zimních, letních a eco pneumatik. Provádíme pneuservisní práce na osobní, dodávkové a 4×4/SUV vozidla.

Adresa

Starokolínská 337
284 01 Kutná Hora

Okres: Kutná Hora
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  64158152
  • Služby

Výrobky, činnosti

Pneuservis, pneumatiky a disky.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 724 942 491
E-mail: pneusimi@tiscali.cz
WWW: www.simipneu.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Zvolánek

Mobil: +420 602 426 941
Další firmy v oboru

ALUera s.r.o.

Naše společnost se specializuje na velkoobchodní prodej alu kol, pneumatik, ocelových kol a příslušenství. Disponujeme vlastním skladem s velkou zásobou, zároveň u nás máte k dispozici sklady a zboží předních českých a evropských dodavatelů. V naší nabídce naleznete kola značky KFZ, KRONPRINZ, AEZ, ALUTEC, AUTEC a další. Neváhejte nás navštívit. Jsme tu pro Vás za bezkonkurenční ceny.

ODTAHOVÁ SLUŽBA PŘÍBRAM - Vojtěch VLK

Provozujeme odtahovou službu zejména ve Středočeském kraji - Příbram, Benešov. Zabýváme se přepravou vozidel do 3,5 t, dovážíme vozidla ze zahraničí. Aktuální nabídku dovezených aut naleznete na našich webových stránkách. Nabízíme autopříslušenství, denní svícení, autodoplňky. Kompletní nabídku autodoplňků a autopříslušenství naleznete v našem e-shopu.

RoMilPark, s.r.o.

Hlídané parkoviště jen 10 min od letiště Praha - Ruzyně. Parkoviště má nonstop provoz, 400 parkovacích míst a poskytuje širokou škálu služeb svým zákazníkům. Odvoz na letiště, balení zavazadel, služby nedalekého autoservisu.