• Detail firmy

Simona Včeličková

Základní popis

V našem obchodě pro Vás připravíme květiny dle Vašeho přání a pro každou příležitost. Dále i možnost výběru hrnkových květin a doplňkového sortimentu.

Adresa

Karlštejn 132
267 18 Karlštejn

Okres: Beroun
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  01406761

Výrobky, činnosti

řezané květiny

Kontaktní údaje

Telefon: +420 776 567 582
E-mail: kvetinycmelda@seznam.cz
WWW: www.kvetinycmelda.cz

Kontaktní osoba

Simona Včeličková - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Vladimíra Beránková

Nabízíme velký výběr kvalitních řezaných a hrnkových květin převážně z Holandska. Nejkrásnější růže v okolí! Dále nabízíme - dárky, upomínkové předměty, keramiku, přáníčka, zeminu a různé výrobky dle sezony. Po dohodě zajistíme i rozvoz květin. Připravíme Vám květiny na pohřby, svatby, výročí a akce. Připravíme i "Klobásové květiny" - vážeme kytice z klobás (vhodný dárek pro muže).

Ing. Lukáš Adámek

Nabízíme komplexní služby v oblasti arboristiky. Realizujeme kácení stromů, posudky stromů, zakládání zahrad, krajinářské úpravy, stavební výškové práce, krajinotvorná opatření, krajinné úpravy vodotečí, dendrologické průzkumy, konzervační ošetření dutin, modelace terénů, budování vodních prvků i realizaci drobných staveb v zahradě.

SMAŽIL MARTIN

Zajišťujeme zahradnické práce. Nabízíme provedení arboretických prací, sekání trávy a křovin, terénních prací, realizace závlahového systému či postřiku proti plevelu.