• Detail firmy

Simona Trefná

Základní popis

V Českých Budějovicích nabízíme ve svém kosmetickém salonu Butterfly služby jako je ošetření pleti a pokožky.

Adresa

Dolní 70
373 71 Hůry

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  72177632
DIČ:  CZ7755011253

Výrobky, činnosti

Kosmetický salon

V Českých Budějovicích nabízíme ve svém kosmetickém salonu Butterfly služby jako je ošetření pleti a pokožky, pedikúru, manikúru, prodlužování řas a aplikace permanentního make-upu.

Kontaktní údaje

E-mail: salonbutterflycb@gmail.com
WWW: www.salonbutterfly.cz

Kontaktní osoba

Simona Trefná - Majitel

Mobil: +420 603 761 034
E-mail: salonbutterflycb@gmail.com
Další firmy v oboru

Jana Dobiášová

Pestrý sortiment přírodní kosmetiky a potravinových doplňků, jako je tělová či vlasová kosmetika, léčivé čaje a další. Nabízíme především produkty od českých výrobců. Prodáváme rovněž dárkové balíčky a koše. Kompletní nabídku naleznete v našem e-shopu. Věříme, že si vyberte.

KONFORT CZ s.r.o.

Zabýváme se prodejem luxusních kosmetických bioproduktů Pure Fiji, které jsou vyrobeny z extra panenského kokosového oleje, kokosového mléka a výtažků z exotických oříšků. Kosmetika Pure Fiji absorbuje, hydratuje a vyživuje pokožku do hloubky a dodá Vaši pleti mladistvý a přirozeně krásný vzhled. Nabízíme rovněž školení wellness rituálů a rekvalifikační kurzy v oblasti masáží a kosmetiky.

RAPETO, a.s.

Naše společnost se specializuje na tabletování. Provádíme rovněž tabletování dvou a třívrstvých tablet. Součástí poskytovaných služeb je také blistrování, dražování, balení do dóz, sáčků nebo papírových skládaček, etiketování, injekt. Dále se zabýváme vývojem potravinových doplňků. Jsme výrobcem tradiční značky Pangamin - produktů z pivovarských kvasnic ve formě tablet či dražé.