• Detail firmy

Simona Dvořáková

Základní popis

Nabízíme: vedení účetnictví a daňové evidence, kompletní vedením mzdové agendy, zastupování na úřadech (včetně založení s.r.o.). Zpracováváme rekonstrukce účetnictví, vyhotovíme veškerá daňová přiznání, výkazy ZP a SP, výkazy statistického úřadu.

Adresa

Čachovice - Struhy 39
294 43 Struhy

Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75597756

Výrobky, činnosti

vedení účetnictví a daňové evidence, kompletní

vedením mzdové agendy, zastupování na úřadech (včetně založení s.r.o.). Zpracováváme rekonstrukce účetnictví, vyhotovíme veškerá daňová přiznání

Kontaktní údaje

E-mail: vase.ucetni@email.cz

Kontaktní osoba

Simona Dvořáková, DiS. - Majitel

Mobil: +420 777 669 071
E-mail: vase.ucetni@email.cz
Další firmy v oboru

PATAKI s.r.o.

Poskytujeme kompletní služby v oblasti zpracování účetnictví a daní. Nabízíme vedení účetnictví a vedení mzdové agendy pro menší firmy a podnikatele. Zajišťujeme zpracování daňových přiznání a uzávěrek. Součástí poskytovaných služeb je i daňové a finanční poradenství. Působíme v Praze a ve Středočeském kraji. S vedením účetnictví máme dlouholeté zkušenosti, neváhejte se na nás obrátit i vy!

K + M EKOS, s.r.o.

Nabízíme vedení účetnictví, zpracování daňové evidence a poskytujeme ekonomické a daňové poradenství. Zpracujeme mzdy a mzdové účetnictví, zajistíme audit a své klienty také zastupujeme při kontrolách a jednáních na finančních úřadech.

Přikryl, s.r.o.

Zabýváme se vedení účetnictví a daňové evidence. Nabízíme ekonomické a daňové poradenství. Specializujeme se na likvidaci a přeměnu společností. Zajišťujeme překlady v několika světových jazycích - angličtina, francouzština, španělština a portugalština.