• Detail firmy

Simona Bilyová

Základní popis

Zajišťujeme pomocné práce na stavbách, údržbu nemovitosti, běžné a jednorázové úklidy či údržbu zahrad.

Adresa

Kubelíkova 1094/50
130 00 Praha 10 - Malešice

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  02631113

Výrobky, činnosti

Zajišťujeme pomocné práce na stavbách, úklidy

Zajišťujeme pomocné práce na stavbách, údržbu nemovitosti, běžné a jednorázové úklidy či údržbu zahrad.

Kontaktní údaje

E-mail: simonabily@seznam.cz
WWW: www.spravaaudrzba.webmium.com

Kontaktní osoba

Simona Bilyová - Majitel

Mobil: +420 608 395 186
Další firmy v oboru

Petrásek úklid

Hlavní náplní naší činnosti jsou úklidové práce, které provádíme zejména v Praze a okolí a na Příbramsku. Dále se zabýváme správou budov, zajišťujeme údržbu parkovišť a chodníků. Věnujeme se rovněž rekonstrukcím bytů a bytových jader. Vše v regionu Praha a Příbram.

Správa budov Kloubec

Zajišťujeme správu a údržbu bytů a kanceláří včetně úklidu. Provádíme elektroinstalace, zednické a instalatérské práce, čištění odpadů a kanalizací. Zabýváme se rovněž truhlářstvím a drobným zámečnictvím. Součástí poskytovaných služeb je také úklid venkovních prostor a úprava zeleně. V neposlední řade se věnujeme realizacím dřevostaveb a montovaných staveb. Více informací naleznete na našich www.

Jiří Mík

Nabízíme úklidové služby pro byty, panelové domy i pro komerční prostory. Provádíme také strojové čištění garáží, vyklízecí práce, čištění koberců, mytí oken, technickou správu budov, službu domovníka, obsluhu plynových kotelen, na vaší zahradě posekáme trávu a zastřihneme keře. Dále nabízíme služby hodinového manžela. Pro úplnost služeb nabízíme i možnost dopravy zakoupeného zboží do vašeho bytu.