• Detail firmy

ŠIMON & KOLMAN s.r.o.

Základní popis

Poskytování spedičních a logistických služeb, nákladní dopravy a servisu vozidel. Nabídka služeb školicího střediska řidičů. Prodej náhradních dílů.

Adresa

Poděbradova 1751
289 22 Lysá nad Labem

Okres: Nymburk
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27410897
DIČ:  CZ27410897
Rok založení:  2006

Výrobky, činnosti

Poskytování spedičních a logistických služeb, nákladní dopravy a servisu vozidel. Nabídka služeb školicího střediska řidičů. Prodej náhradních dílů.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 325 551 025
Fax: +420 325 551 025
E-mail: info@simonkolman.eu
WWW: www.simonkolman.eu

Kontaktní osoba

Josef Kolman - Jednatel

Mobil: +420 602 224 417

Jiří Šimon - Jednatel

Další firmy v oboru

HONDL GLOBAL SERVICES, a.s.

Zabýváme se službami v oblasti provozní správy nemovitostí, průmyslového úklidu, čištění a údržby zeleně. Provádíme generální úklidy, údržbu venkovních ploch, úklid bytových domů, služby průmyslového úklidu, generální úklid po stavbě, údržbu a zakládání zeleně, ostrahu objektů, dodávku hygienického servisu, realizaci hotelového servisu, deratizaci, dezinsekci, dezinfekci a mnoho dalšího.

DCI Power, spol. s r.o.

Společnost se řadí mezi přední tuzemské firmy, které se zaměřují na poskytování účetnictví, celních deklaračních služeb a zajišťuje i vykazování údajů o pohybu zboží mezi ČR a ostatními členskými státy EU (tzv. Intrastat). K tomu poskytujeme také celní poradenství. Poslední typ služeb, které nabízíme je vedení daňové evidence a firemního účetnictví.

O.T.E.C. CR, s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti mezinárodní a vnitrostátní dopravy. Zajišťujeme export a import zásilek po celém světě, a to všemi druhy dopravy - silniční, leteckou i námořní. Přepravujeme široký sortiment zboží včetně nebezpečného, podléhajícího ADR i nadrozměrného. Součásti nabízených služeb je spediční činnost, zajištění skladových prostor či celní deklarace. Neváhejte nás kontaktovat!