• Detail firmy

Silvie Černá

Základní popis

Specializovaný prodejce rakouských šlehačkových lahví (iSi, Kayser) a švýcarských tyčových mixérů (Bamix). Kompletní sortiment skladem, poradenství.

Adresa

9. května 24/22
250 92 Šestajovice

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  65100085

Výrobky, činnosti

Šlehačkové láhve

Kontaktní osoba

Silvie Černá - Majitel

Mobil: +420 774 261 161
Další firmy v oboru

Frigotherm s.r.o.

Věnujeme se prodeji automatů na šlehačku zn. Sanomat. Výrobníky domácí šlehačky jsou vhodné pro cukrárny, pekárny, kavárny, restaurace, cateringy a další gastronomické provozy. Samozřejmostí je kvalitní záruční a pozáruční servis pro zákazníky z ČR a SR.

Pavel Vaníček - digestoře a vzduchotechnická potrubí

Vyrábíme vzduchotechniku, vzduchotechnická potrubí, kuchyňské nerezové odsávací digestoře a vzduchotechnická potrubí, digestoře a další prvky z měděného plechu. Dále provádíme různé druhy nástrojářských a strojních prací s možností kompletní dodávky včetně montáže. Zaměřujeme se především na zákazníky ze Středočeského kraje.

ZFK - Kovovýroba Příbram

Zhotovujeme kovová vrata, kovová zábradlí, kovová svodidla, kovové mříže, kovové přístřešky, kovová zábradlí, kovové ploty či kovové schodiště. Zabezpečujeme výrobu z nerezové oceli, povrchové úpravy kovů, lehké konstrukce, protihlukové stěny i kompletní odhlučnění prostor a zařízení.