• Detail firmy

SILVER STANDARD s.r.o.

Základní popis

Přímý prodej a výkup investičního zlata a stříbra. Vykupujeme zlato a stříbro včetně šperků, prodáváme zlaté a stříbrné slitky, cihly a pruty. Zlaté a stříbrné investiční mince.

Adresa

Čsl. armády 1328/9
742 21 Kopřivnice

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28615468
  • Maloobchod
  • Velkoobchod

Výrobky, činnosti

Přímý prodej a výkup investičního zlata a stříbra

Přímý prodej a výkup investičního zlata a stříbra

Kontaktní údaje

E-mail: obchod@silverstandard.cz
WWW: www.silverstandard.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Břenek - Majitel

Telefon: 722 544 445
E-mail: obchod@silverstandard.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

J.a.r.i.n.a gastro s.r.o.

Poskytujeme kompletní ekonomický, účetní a daňový servis pro podnikatelské subjekty. Věnujeme se zakládání obchodních společností na klíč - akciové společnosti i společnosti s.r.o. Zprostředkováváme krátkodobé i dlouhodobé pronájmy kanceláří či flexibilní pronájmy sídel společnosti na lukrativní adrese v centru Ostravy. Nabízíme možnost pořádání firemních akcí v malebných Jeseníkách.

Auto finance s.r.o.

Zajišťujeme krátkodobé i dlouhodobé nebankovní půjčky a hypotéky bez nutnosti dokládání příjmů nebo nahlížení do registru dlužníků. Poskytujeme řešení pro Vaši finanční situaci. Zprostředkováváme nebankovní půjčky a úvěry, americké hypotéky, konsolidaci půjček, rychlé půjčky online i vyplácení exekucí nemovitostí. Nabízíme nízké úrokové sazby a nízké měsíční splátky.

WORK BOSS s.r.o.

Jsme členem skupiny WINCOT PEOPLE. Zabýváme se vyhledáváním a výběrem zaměstnanců, jejich dočasným přidělením a poskytováním kompletního servisu v oblasti personálního leasingu.