• Detail firmy

SILSTAP - silniční stavební práce, s.r.o

Základní popis

Provádění zemních prací, autodoprava, tenkovrstvé živičné úpravy, mikrokoberce, SLURRY SEAL, opravy výtluků tryskovou metodou, opravy a údržba komunikací.

Adresa

Kosovská 5275/16a
586 01 Jihlava

Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25334611
  • Služby

Výrobky, činnosti

služby a zemní práce

Provádění zemních prací,autodoprava,tenkovrstvé živičné úpravy,mikrokoberce,SLURRY SEAL,opravy výtluků tryskovou metodou,opravy a údržba komunikací

Kontaktní údaje

Telefon: 567 307 790
Fax: 567 307 790
E-mail: silstap@volny.cz
WWW: www.silstap.cz

Kontaktní osoba

Ing. Michal Matoušek - Jednatel

Telefon: 602 795 076
E-mail: michal.matousek@silstap.cz
E-mail: silstap@volny.cz
Další firmy v oboru

Zahrady Laurus

Zabýváme se projektováním, návrhy a realizací zahrad. Zajišťujeme jejich rekultivace, tvorbu nových prvků včetně drobných roubených staveb. Věnujeme se údržbě a ošetřování zeleně. Naše služby jsou určeny zákazníkům nejen z okresu Jihlava.

Dlaždičské práce Hőfer Zdeněk

Provádíme kvalitní pokládku kamenných kostek, mozaiky, kamenných odseků, kamenných ploten, zámkových dlažeb jak do sypkých materiálů tak do betonu, dále pokládku obrubníků kamenných i betonových. Ceny dohodou podle velikosti zakázky. Naše práce je naší vizitkou. V případě zájmu o více informací nás kontaktujte telefonicky nebo e-mailem.

PSP s.r.o.

Nabízíme kompletní dodávku staveb. Ať už se jedná o stavby bytové, občanské, kulturní či výstavbu průmyslových závodů, zabezpečení materiálů a práce uskutečňujeme my. Zabýváme se také výrobou betonových směsí a jsme majitelé systémového bednění PASCHAL. Práci odvádíme svědomitě, rychle a využíváme nové technologie.