• Detail firmy

SILKOT SERVIS s.r.o.

Základní popis

Specializujeme se na opravy výtluků a údržbu asfaltových vozovek. Celoplošných frézováním vozovky získáváme asfaltový recyklát, který má podobnou zrnitost jako opravovaná vozovka. Asfaltový recyklát následně zahříváme na 150 - 160°C a aplikujeme na vozovku. Disponujeme moderními stroji pro opravy povrchu recyklátem: Silkot Blue a Silkot Smart.

Adresa

Okružní 834/29a
638 00 Brno - Lesná

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29352665
  • Služby

Výrobky, činnosti

Údržba asfaltových vozovek

Věnujeme se údržbě asfaltových vozovek pomocí recyklátu získaného při frézování vozovek. Údržba asfaltových vozovek pomocí asfaltového recyklátu je nová, efektivní a zároveň ekonomicky dostupná metoda.

Kontaktní osoba

Ing. Jiří Charvát - Jednatel

Mobil: +420 736 485 052

Lenka Sekaninová - Jednatel

Mobil: +420 603 268 628

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

REKSTAN, spol. s r.o.

Zabýváme se výstavbou, opravami a rekonstrukcemi tepelných zařízení a potrubních rozvodů. Dále realizujeme pozemní stavby, jejich změny a odstraňování. V rámci stavební činnosti zajišťujeme výstavbu rodinných domů, výkopové práce a adaptace domovních prostor. Neváhejte navštívit naše webové stránky, kde naleznete seznam námi realizovaných zakázek a certifikáty, které vlastníme.

Ing. Jaromír Medek - Moravský zeměvrtný závod

Činnost společnosti je zaměřena na geologické práce. Specializujeme se na hluboké vrty do hloubky cca 200 m a hloubení studní zejména v nesoudržných horninách (jíly, písky, štěrky apod.). Dále provádíme sanační práce, inženýrsko-geologické a hydrogeologické průzkumy, čerpací zkoušky a mnoho jiného. Věnujeme se rovněž likvidacím ekologických havárií. Popis všech služeb naleznete na našich www.

SCAFFOLD, s.r.o.

Naše společnost zajišťuje pronájem trubkového lešení. V nabídce máme lešení trubkové, HAKI i pojízdné hliníkové věže. Rádi Vám poradíme, jaký typ lešení bude pro Vaši stavbu nejvhodnější a přizpůsobíme množství lešení Vašim požadavkům - dodáme Vám přesně tolik lešení, kolik potřebujete, včetně vypracování cenové nabídky. Garantujeme krátké dodací lhůty, většinu lešení máme skladem.