• Detail firmy

Silektro s.r.o.

Základní popis

Fotovoltaické elektrárny na klíč (návrh, projekce, realizace, administrativa a servis). Maloobchod, velkoobchod - solární moduly, střídače atd. Záložní zdroje - realizace a servis zálohovaných napájecích sítí (UPS, elektrocentrály, dieselagregáty).

Adresa

Perunova 804/17
130 00 Praha 3

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48116742
DIČ:  CZ48116742
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  35
Roční obrat:  470000000

Výrobky, činnosti

zdroje obnoviteľnej energie

Komplexné riešenia fotovoltaických elektrární, tepelné čerpadlá

Kontaktní údaje

Telefon: +420 224 250 178
E-mail: marian.betka@silektro.cz
E-mail: obchod@silektro.cz
WWW: www.silektro.cz

Kontaktní osoba

ing. Julius Čapek - Jednatel

Marian Betka

Mobil: +420 606 632 647
E-mail: marian.betka@silektro.cz

Ing. Pavel Čapek - Jednatel

Mobil: 602 202 142
Další firmy v oboru

ZIEGLER ZZ s.r.o.

Naše firma vykonává činnost v oblasti energetiky, správy nemovitostí, stavebních prací TZB a havarijních služeb. Zajišťujeme projektování, montáže, rekonstrukce a opravy. Jsme držitelem řady významných certifikátů. Neváhejte navštívit pro více informací naše webové stránky. Budeme se těšit na případnou spolupráci.

SOLARMONITORING s.r.o.

Specializujeme se na fotovoltaické elektrárny. Na trh jsme vstoupili s novým systémem zvyšujícím účinnost provozu obnovitelných zdrojů energie, neustále pracujeme na jeho vylepšení. V současné době zajišťujeme kompletní služby pro správu fotovoltaických elektráren. Neváhejte nás kontaktovat a zajistit si efektivní provoz Vaší fotovoltaické elektrárny.

EFACEC PRAHA s.r.o.

Poskytujeme kompletní poradenství, projekci, dodávku a instalaci elektrotechnických a elektronických zařízení. Nabízíme fotovoltaické elektrárny na klíč, olejové a suché transformátory, spínací přístroje VN, řídicí systémy v energetice, digitální ochranné terminály, bezvýpadkové zdroje, automatizované sklady, dopravní systémy pro letiště a mnoho dalšího.