• Detail firmy

Sikora Zbigniew

Základní popis

Naše firma od 10-ti let dodává a montuje oplocení, pletiva, kované prvky, brány, garážová vrata a automatiku. Nově otevřená pobočka v Třinci očekává pravě na Vás pokud potřebujete poradu ohledně oplocení, vrat nebo automatiky.

Adresa

Frýdecká 572
739 61 Třinec

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87788861
DIČ:  CZ682909978

Výrobky, činnosti

oplocení, pletiva

Kontaktní údaje

Fax: 558 320 353
E-mail: plotyzs@seznam.cz
WWW: www.ogrodzeniazs.pl

Kontaktní osoba

Lukasz Kasprzyk - Obchodní reprezentant

Telefon: 732 683 665
E-mail: plotyzs@seznam.cz
Další firmy v oboru

A.B.STAV - Ivo Karkoška

Věnujeme se komplexní stavební činnosti pro fyzické a právnické osoby, města i obce. Realizujeme kompletní stavební realizace a rekonstrukce dle požadavků zákazníka. Zajišťujeme komerční prostory na klíč. Provádíme nátěry fasád, výmalby interiérů, sádrokartonářské práce, pokládání plovoucích podlah a koberců do různých interiérů, terénní úpravy pozemků a výstavbu komunikací s parkovacími místy.

ELOM s.r.o.

Provádíme elektroinstalační práce na zakázku od montáže, servisu, oprav až po pravidelné revize. Nabízíme elektromontážní práce, montáže a revize hromosvodů, silnoproudé instalace, instalace nízkého napětí, zkoušky elektrických zařízení, montáž elektrického vytápění apod. Zajišťujeme také montáže sádrokartonu do interiérů.

Mi-Tec CZ s.r.o.

Zabýváme se výrobou ocelových konstrukcí, pásových dopravníků, ocelových sil a ocelových zásobníků apod. Zajišťujeme kompletní návrh aspirační sítě. Dodáváme zařízení pro sušení sypkých materiálů. Provádíme zemní, výkopové, svahové a montážní práce. Poskytujeme pronájem vysokozdvižné pracovní plošiny či bagru.