• Detail firmy

Síkora Interiér s.r.o.

Základní popis

Výroba kuchyňských linek, vestavěných skříní, dveří, schodu a schodišť atd. Vybavení rodinných domů a bytů od A do Z od projektu až po realizaci.

Adresa

Klášterní 259
735 11 Orlová

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26786249
DIČ:  CZ26786249

Výrobky, činnosti

Kuchyně

Kontaktní údaje

E-mail: info@sikorainterier.cz
WWW: www.sikorainterier.cz

Kontaktní osoba

Josef Musiol

Mobil: +420 739 424 451
E-mail: info@sikorainterier.cz
Další firmy v oboru

ARW stavební spol. s r.o.

Zabýváme se realizacemi zděných staveb z přesných bloků výrobců Heluz, Porotherm, KM Beta. Realizujeme monolitické železobetonové konstrukce, založení první řady zdiva, lité anhydritové a cementové podlahy, stropní a schodišťové konstrukce, vnitřní sádrové omítky, ruční omítky stěn a stropů, sádrokartonové konstrukce a mnoho dalšího.

Rostislav Gabzdyl - STOLAŘSTVÍ

Naše stolařství poskytuje kvalitní práce v oblasti výroby zakázkové nábytku. Zabýváme se výrobou kuchyňských linek, kancelářského nábytku, nábytku do interiéru, schodišť a mnoho dalšího.

Pavel Kunc - Truhlářství

Zakázkové truhlářství Petr Kunc zajišťuje výrobu bytového, kancelářského i zahradního nábytku na míru dle požadavků zákazníka. Vyrábíme kuchyňské linky, obývací pokoje, ložnice, vestavěné skříně, komody, dětské a studentské pokoje, školní nábytek a mnoho jiného. Provádíme rovněž renovace kuchyní. Součástí poskytovaných služeb je návrh, doprava a montáž nábytku.