• Detail firmy

Šikola s.r.o.

Základní popis

Naše společnost je menší rodinná reklamní agentura. Poskytujeme různé reklamní předměty dle Vašeho přání a zajistíme Vám dárkové balíčky na různé oslavy, akce. Zabýváme se i autodopravou i mimo ČR do 3,5 tuny + osobní dopravu do 8 osob.

Adresa

U Perníkářky 3/1534
150 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26213354
DIČ:  CZ26213354
  • Služby

Výrobky, činnosti

Autodoprava

- i mimo ČR do 3,5 tuny

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 204 280
E-mail: mila.sikola@seznam.cz

Kontaktní osoba

Miloš Šikola - Jednatel

Další firmy v oboru

TLAMA design

Zabýváme se provozem grafického a tiskového studia. Nabízíme ofsetový a digitální tisk, grafické zpracování, tvorbu logotypů, obalů, propagačních a reklamních předmětů. Specializujeme se na tvorbu corporate identity.

AustriaWein s.r.o.

Specializujeme se na velkoobchodní prodej vína od vinařů z Německa, Rakouska a Itálie - jsme přímý dodavatel. Pořádáme profesionální degustace v prostorách našich vináren i na míru zákazníkovi, dodáváme reklamní a firemní dárky v podobě vína s originální etiketou, zajišťujeme kvalitní cateringové služby. Rádi Vám s výběrem vína poradíme a vyhovíme Vašim požadavkům.

computer design studio

Zabýváme se hlavně DTP – předtiskovou přípravou, grafickými návrhy a realizací tiskovin. Nabízíme též související činnosti - digitalizaci podkladů vč.diapozitivů, kalibraci barev, velkoplošný tisk š. 60 cm a malonákladový tisk, redakční práce, jazykovou korekturu a články na klíč. Správa a plnění databází, databázové publikování. Naším a specifickým oborem je design a produkce unikátních tkanin.