• Detail firmy

SIGNPEK, s.r.o.

Základní popis

Provádíme výrobu reklamy a velkoplošného tisku. Používáme velkoformátový fotografický a solventní tisk, velkoformátový laminátor.

Adresa

Evropská 677
160 00 Praha 6

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27102271

Výrobky, činnosti

tiskárna

Provádíme výrobu reklamy a velkoplošného tisku. Používáme velkoformátový fotografický a solventní tisk, velkoformátový laminátor.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 233 359 045
Mobil: +420 604 232 813
E-mail: info@signpek.cz

Kontaktní osoba

Vladimír Pekárek - Jednatel

Mobil: +420 733 796 869
E-mail: info@signpek.cz
WWW: www.signpek.cz

Jan PEKÁREK - Jednatel

Další firmy v oboru

SUMA, spol. s r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti výpočetní i kancelářské techniky. Prodáváme široký sortiment počítačů, notebooků, monitorů, pokladních systémů, telefonů atd. Mezi naše služby jsme zařadili také outsourcing IT, správu sítí, tvorbu www stránek, modernizaci Vaší stávající techniky, 3D tisk a nespočet dalších služeb.

ROBERT KOCH

Zabýváme se prodejem počítačové techniky. Nabízíme hardware i software. Dále zajišťujeme servis IT a správu firemních sítí.

MEGATRON, s.r.o.

Specializujeme se na vývoj a distribuci komponentů pro automatizaci. Součástí našeho sortimentu jsou přesné potenciometry, snímače polohy, enkodéry, inkrementální čidla. Nabízíme také joysticky, průmyslové klávesnice nebo průmyslové a přenosné tiskárny. Máme širokou nabídku plastových konstrukčních dílů a zaměřujeme se také na snímače a kalibrátory tlaku.