• Detail firmy

SignoSoft s.r.o.

Základní popis

Nabízíme software pro biometrický podpis. Inovativní řešení, které má ambici částečně nebo úplně nahradit elektronický podpis elektronických a ruční podpis papírových dokumentů. Řešení přináší úsporu nákladů, zrychlení a vyšší bezpečnost komunikace.

Adresa

Za Poříčskou bránou 334/4
186 00 Praha 8

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24307190

Výrobky, činnosti

Software pro biometrický podpis

Kontaktní údaje

Telefon: +420 266 316 279
Mobil: +420 602 261 093
E-mail: esign@signosoft.com
WWW: www.signosoft.com

Kontaktní osoba

Ing. Pavel Rousek - Jednatel

Další firmy v oboru

ATECO spol. s r.o.

Vyvíjíme telekomunikační software. Nabízíme programy pro pořízení, editaci a archivaci údajů o kabelových sítích, tarifikační a vyhodnocovací programy telefonního provozu a další. Na základě analýzy zákaznických dat optimalizujeme telekomunikační tarify a tím snižujeme firemní náklady.

SOLARMONITORING s.r.o.

Specializujeme se na fotovoltaické elektrárny. Na trh jsme vstoupili s novým systémem zvyšujícím účinnost provozu obnovitelných zdrojů energie, neustále pracujeme na jeho vylepšení. V současné době zajišťujeme kompletní služby pro správu fotovoltaických elektráren. Neváhejte nás kontaktovat a zajistit si efektivní provoz Vaší fotovoltaické elektrárny.

CompuCARE, spol. s r.o.

Specializujeme se na IT podporu malých a středních firem či IT podporu domácností. Zajišťujeme opravy základních desek, expresní opravy počítačů, servis Apple produktů, instalace strukturovaných kabeláží, monitorování aktivit uživatelů PC apod. Poskytujeme pronájem počítačů a IT zařízení. Zaměřujeme se na certifikace firemního IT.