• Detail firmy

ŠÍF autoškola, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme kurz pro řidičské oprávnění na motorku AM, A1, A, osobní auto B, nákladní auto C, vlek B+E, C+E, traktor T. Dále pak kondiční jízdy, školení řidičů a příprava učitelů, jakožto i etesty on-line a výuku pro cizince. Jsme plátci DPH.

Adresa

Kapelní 378/8
415 01 Teplice

Okres: Teplice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28710061

Výrobky, činnosti

autoškola

Kontaktní údaje

Mobil: +420 774 958 186
E-mail: info@sifautoskola.cz
WWW: www.sifautoskola.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Šíf - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Igor Vyznal

Provozuji svářečskou školu a zajišťuji prodej svářecích strojů Omicron, kterými je vybavena i naše svařovna. Výuce svařování se věnuji již od roku 2000. Nabízím základní kurzy svařování, zaškolení a přezkoušení svářečů, svářečské zkoušky i rekvalifikační kurzy. Veškeré kurzy, školení a zkoušky jsou v souladu s evropskými normami. Nabídku kurzů a ceník naleznete na webových stránkách firmy.

Academia Liberty s.r.o.

Zaměřujeme se na poskytování služeb v oblasti poradenství a vzdělávání. Působíme v oblasti návrhů a realizace rekuperací pro rodinné domy a realizujeme rekuperační jednotky po celé ČR. Provozujeme fotoateliér - focení dětí, svateb, těhulek a novorozeňat. Nabízíme služby v oblasti realit a finančního poradenství. Zajišťujeme služby autodopravy a spedice v rámci ČR i celého světa.

CHEMCAR s.r.o.

Prodej autokosmetiky, autochemie, technických produktů, provozních kapalin, olejů, maziv a příslušenství pro mycí linky, samoobslužné mycí boxy, servisy, bazary, autosalony atd. Naše produkty jsou šetrné k životnímu prostředí a naleznete u nás i čističe bez obsahu NTA.