• Detail firmy

SIEGL, spol. s r.o.

Základní popis

Provádění staveb, jejich změn a odstraňování, udržovacích prací, zajištění stavebních dodávek, provozních zkoušek a výstupních revizních zpráv.

Adresa

Rudé armády 3
517 24 Borohrádek

Okres: Rychnov nad Kněžnou
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25281950
  • Služby

Výrobky, činnosti

stavební práce

Provádění staveb, jejich změn a odstraňování, udržovacích prací, zajištění stavebních dodávek, provozních zkoušek a výstupních revizních zpráv.

Kontaktní údaje

Telefon: 494 381 290
Mobil: 603 221 058
Mobil: 777 021 058
Fax: 494 381 290
E-mail: siegl@wo.cz
WWW: home.tiscali.cz/siegl

Kontaktní osoba

Ing. František Siegl - Jednatel

Další firmy v oboru

INTERLUX s.r.o.

Činnost společnosti je zaměřena na stavební práce a rekonstrukce. V rámci stavebních prací provádíme rovněž zateplování a izolace proti vlhkosti, venkovní i vnitřní omítky včetně štukování, montáže sádrokartonů, obklady, dlažby aj. Na hrubé stavby používáme materiály Porotherm a Hebel, na nízkoenergetické domy zateplovací maltu, pěnu a lepidla. Referenční zakázky naleznete na našich www stránkách.

SINTOP s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na služby v oblasti voda - topení - plyn. Zajišťujeme dodávky a montáže ústředního vytápění, plynu, zdravotní techniky a servis plynových spotřebičů. Působíme v regionu východních Čech. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich webových stránkách.

Josef Svoboda

Provádím veškeré revize a inspekce vyhrazených i nevyhrazených jeřábů a zdvihacích zařízení. Provádím Velké inspekce a Zvláštní posouzení technického stavu zařízení včetně Běžných prohlídek ocelových konstrukcí. Pořádám základní a periodické školení jeřábníků, vazačů břemen a obsluh pojízdných zdvihacích plošin.