• Detail firmy

SIDEA s.r.o.

Základní popis

Projekce, architektura, inženýring, energetické hodnocení. stavby: průmyslové haly, rekonstrukce a novostavby sportovišť, zateplování objektů a jejich energetické posouzení,rodinné domy, interiéry,rekonstrukce historických objektů

Adresa

Křížkovského 10
130 00 Praha 3 - Žižkov

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24796298
DIČ:  CZ7602082928

Výrobky, činnosti

Projekce, architektura, inženýring

- energetické hodnocení, stavby: průmyslové haly, rekonstrukce a novostavby sportovišť, zateplování objektů a jejich energetické posouzení, atd.

Kontaktní údaje

E-mail: zampach.radek@seznam.cz
WWW: www.zampach.eu

Kontaktní osoba

Ing. Radek Žampach - Jednatel

Mobil: +420 777 821 976
E-mail: zampach.radek@seznam.cz
Další firmy v oboru

OMEGA project s.r.o.

Projekční a inženýrský ateliér. Projektujeme jakékoliv objekty v oboru pozemních staveb včetně návrhů. Projekty nízkoenergetických a pasivních domů, dřevostaveb. Poskytujeme komplexní inženýrské služby, zajištění stavby, technický dozor investora.

Eko-Air.CZ s. r. o.

Zabezpečujeme dodávky a montáž rekuperace, vzduchotechniky a klimatizací. Realizujeme stavbu pasivních domů a jsme registrovaným dodavatelem v dotačním programu Nová zelená úsporám.

BASILDON, s.r.o.

Hlavní činností firmy je profesionální vedení a správa účetnictví, rekonstrukce účetnictví, daňové a ekonomické poradenství. Vedeme mzdovou agendu, skladové hospodářství, daňovou evidenci. Zpracujeme daňové přiznání. Možnost zastupování na úřadech. Staráme se o zákazníky převážně z Prahy a přilehlého okolí.