• Detail firmy

SICOM rodinné domy s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se prodejem a pronájmem bytů či developerskou činností. Zajišťujeme přípravu, projektování i realizaci stavby rodinných domů.

Adresa

K Újezdu 278
149 00 Praha 4 - Šeberov

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27941574

Výrobky, činnosti

Projekční činnost,realizace

Kontaktní údaje

Mobil: +420 244 913 498
E-mail: sicom@sicom.cz
WWW: www.sicom.cz

Kontaktní osoba

Pavel Jelínek - Jednatel

Telefon: +420 602 324 086

Petr Štěpánek - Jednatel

Telefon: +420 602 324 086
Další firmy v oboru

KJ CZ stavební, s.r.o.

Naše společnost poskytuje služby v oblasti výkopových, zemních, bouracích a demoličních prací. Nabízíme pronájem stavební mechanizace včetně vyškolené obsluhy za skvělé ceny. Realizujeme stavební výkopy, terénní úpravy, vyrovnávání terénů, demontáž objektů, kácení stromů, prořez větví, vykopávání pařezů, recyklace a odvoz stavební suti.

DV STAKON, spol. s r.o.

DVEŘE, OKNA. Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem výrobků fa DORMA. Dodáváme horní a podlahové dveřní zavírače, zámky, panikové uzávěry, regulátory postupného zavírání i elektromagnety. Nabízíme kování i příslušenství pro skleněné posuvné dveře a stěny. Dále komponenty na automatické posuvné dveře i sprchové kouty. Kompletní nabídka zboží na www.

I S P s.r.o.

Nabízíme služby stavební firmy. Zajišťujeme výstavbu rodinných a bytových domů, realizaci železobetonových konstrukcí, půdních vestaveb, vestaveb osobních výtahů, opravy fasád a mnoho dalšího.