• Detail firmy

Šicí stroje Vik s.r.o.

Základní popis

Prodáváme textilní techniku, průmyslové šicí stroje, domácí šicí stroje, vyšívací stroje, žehlicí techniku a galanterii - nitě, nůžky, jehly, Hot Fix, Patchwork, značkovače. Zajišťujeme opravy a záruční servis domácích a průmyslových šicích strojů.

Adresa

Dukelských hrdinů 1357
363 01 Ostrov

Okres: Karlovy Vary
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29117208
DIČ:  CZ2917208
Rok založení:  2011
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Prodej textilní techniky

Prodáváme textilní techniku. Nabízíme průmyslové šicí stroje, ale i domácí šicí stroje a veškeré příslušenství. Poskytujeme servis textilní techniky.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 353 821 923
Mobil: +420 602 455 247
E-mail: info@sicistrojevik.cz
WWW: www.sicistrojevik.cz
E-shop: sicistrojevik.inshop.cz

Kontaktní osoba

Vladimír Vik - Jednatel

Petra Viková

Další firmy v oboru

Ing. Luboš Doležal

Naše firma se specializuje na prodej a výrobu v oboru hydrauliky již od roku 1997. Hydraulické hadice a veškeré příslušenství vyrábíme na počkání a dodáváme po celé ČR. Sídlem naší firmy i výroby je Praha 10 - Hostivař.

ZEOLITEN s.r.o.

Specializujeme se na dodávku hydraulicky ovládaných přístrojů stavebních strojů v České i Slovenské republice. Hlavním obchodním a dodavatelským partnerem je německá společnost s více jak 40-ti letou tradicí, Kinshofer GmbH Marienstein. V naší provozovně vyrábíme rámy výrobních a pracovních strojů, svařované konstrukce i skříně rotorů různých velikostí ze základních materiálů.

SILENTA PLUS, spol. s r.o.

Specializujeme se na výrobu nerezových strojních součástí, zámečnickou výrobu z nerezové oceli a další. Zpracujeme nerezové plechy na CNC lisu. Nabízíme CNC ochraňování nerez plechů, Al, Cu, CNC ohýbání nebo svařování metodou TIG. Prodáváme nerezový materiál a nerezový spojovací materiál. Přizpůsobíme se individuálním požadavkům a spolupracujeme i se strojírenskými společnostmi.