• Detail firmy

Siberia guide s.r.o.

Základní popis

Firma se zabyva velkoobchodnim dovozem cukrovinek, bonbonjer a cokolady z Beloruska. Vyrobky jsou vynikajici kvality co bylo potvrzeno ruznymi oceneni na nekolika mezinarodnich veletrchu.

Adresa

U družstva Život 893/14
140 00 Praha 4 - Nusle

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27153789

Výrobky, činnosti

dovoz cukrovinek, bonbonjer a čokolády

Firma se zabyva velkoobchodnim dovozem cukrovinek, bonbonjer a cokolady z Beloruska.

Kontaktní údaje

E-mail: tavalko@mail.ru

Kontaktní osoba

Tamara Valko - Jednatel

Mobil: 774 455 565
Další firmy v oboru

U MODRÉHO SLONA

Zajišťujeme prodej asijských potravin, čínských a japonských čajů a čajové keramiky. Dovážíme čínské a japonské čaje prvotřídní kvality, čajovou keramiku i čajové příslušenství, asijské speciality, asijské potraviny, nejrůznější pochutiny, zázvorové bonbony, nudle, houby, rýži a mnoho dalšího. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

EMDrinks

Zabýváme se velkoobchodním prodejem alkoholických i nealkoholických nápojů. Prodáváme rovněž exklusivní pastilky, extra virgin olivový olej a přírodní sirupy. Pro kompletní nabídku navštivte naše webové stránky.

Cukrárna Pierot

Zabýváme se cukrářskou výrobou. Navštivte nás v naší cukrárně v Čakovicích a vyberte si z široké nabídky dortů, zákusků, chlebíčků či cukrovinek, pro jakoukoliv slavnostní příležitost. Nabízíme i bezlepkové dorty a výrobky pro diabetiky. Prodáváme rovněž dárkové koše. Otevřeno máme denně od 9.00 - 18.00 hod. Těšíme se na Vás!