• Detail firmy

SIaP s.r.o.

Základní popis

podlahy * izolace * frézování * broušení

Adresa

Pamětice 12
679 61 Pamětice

Okres: Blansko
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26302403

Výrobky, činnosti

podlahy * izolace * frézování * broušení

podlahy, opravy průmyslových podlah, předúpravy povrchů, chemicky odolné izolace, izolace proti vodě, radonu, injektáže

Kontaktní údaje

Telefon: 541 228 503
Fax: 541 228 503
E-mail: info@siap-as.cz
WWW: www.siap-as.cz

Kontaktní osoba

Ing. Ladislav Skuda

Mobil: +420 608 724 730

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

KONTRAWEB, spol. s r. o.

Jsme společnost, která se specializuje na dodávku stavební chemie, se zaměřením zejména na přírodní kámen. Spolupracujeme s firmou BS-pro s.r.o., která je generálním partnerem pro dodávky stavební chemie firmy SOPRO určené pro pokládku obkladů a dlažeb. Rozumíme našemu oboru a zajímáme se o dlouhodobou spolupráci. Snažíme se vyhovět všem Vašim požadavkům, abyste se k nám chtěli vracet.

D.O.S.P., v.o.s.

Specializujeme se na zakázkové stolařské práce od návrhu, výroby až po montáž. Zajišťujeme výrobu, opravy a montáž oken a dveří, výrobu a montáž dřevěných schodišť, výrobu masivního nábytku, montáže dřevěných obkladů, renovace starého nábytku, stavbu zahradních altánů a domů včetně dřevěných pergol.

TERRAN

Specializujeme se na výrobu a prodej betonových střešních krytin, které vynikají díky přesnosti rozměrů, maximální vodotěsnosti a mrazuvzdornosti. Nabízíme ploché betonové krytiny, bobrovky, krytinu na bungalov a kompletní příslušenství střech. Vše dodáváme v mnoha variantách provedení dle potřeby Vaší stavby. Na naše výrobky poskytujeme 30-letou záruku.