• Detail firmy

SHOP HOUSE s.r.o.

Základní popis

E-shop Anoumime.cz nabízí široký sortiment vodovodních baterií, sprchy a sprchové sety, koupelnové doplňky, instalační systémy k WC a nářadí.

Adresa

Na Kozačce 1275/8
120 00 Praha 2 - Vinohrady

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  01497952
DIČ:  CZ01497952
  • Maloobchod

Výrobky, činnosti

Široký sortiment vodovodních baterií

Kontaktní údaje

E-mail: anoumime@gmail.com
WWW: www.anoumime.cz

Kontaktní osoba

Jana Bártová

Mobil: +420 607 790 509
E-mail: eshop@anoumime.cz

Petr Vaněk - Jednatel

Další firmy v oboru

AVD Tichá s.r.o.

Zajišťujeme opravy a kompletní rekonstrukce budov, rekonstrukce rodinných domů, rekonstrukce bytů a bytových jader, izolace budov, zateplování fasád domů. Věnujeme se zemním a výkopovým pracem a stavebnictví.

ZIEGLER ZZ s.r.o.

Naše firma vykonává činnost v oblasti energetiky, správy nemovitostí, stavebních prací TZB a havarijních služeb. Zajišťujeme projektování, montáže, rekonstrukce a opravy. Jsme držitelem řady významných certifikátů. Neváhejte navštívit pro více informací naše webové stránky. Budeme se těšit na případnou spolupráci.

Topinstal, spol. s r.o.

Zajišťujeme havarijní topenářský servis kotelen a výměníkových stanic. Provádíme výměny a montáže uzavíracích armatur, pojistných ventilů, radiátorů, radiátorových kohoutů, elektroventilů, trojcestných kohoutů, expanzomatů apod. Realizujeme čištění bojlerů a zásobníkových nádrží a kompletní montáže rozvodů vody a topení. Zaměřujeme se na komplexní topenářskou a instalatérskou údržbu objektů.