• Detail firmy

Shejbal Filip

Základní popis

Společnost se zabývá prodejem, návrhem a stavbou krbů a krbových obezdívek. Naší předností jsou zajímavé ceny v kombinaci s originálním řešením designu krbu.

Adresa

Semtín budova N1
530 09 Pardubice

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  72957697
DIČ:  CZ7504283303
Rok založení:  2003
  • Maloobchod
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Krbové vložky

grafické návrhy projektování, prodej, montáž a servis teplovzdušných jedno i dvouplášťových krbových vložek

Kontaktní údaje

Mobil: +420 775 603 180
Fax: +420 466 330 857
E-mail: info@krbyfap.cz
WWW: www.krby-fap.cz

Kontaktní osoba

Filip Shejbal - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

MEDIUM projekt v.o.s.

Zabýváme se projektováním a inženýrskou činností v oblasti kanalizací, vodovodů, plynovodů a horkovodů, včetně zajištění stavebního dozoru. Poskytujeme poradenské služby při žádostech o dotace.

Projekce CZ s.r.o.

Specializujeme se na projekční práce staveb, inženýrskou činnost a na všechny etapy spojené s realizací projektu. Dále nabízíme technický a autorský dozor na stavbě, statickou i rozpočtovou činnost. Práci vykonáváme včas, precizně a ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně.

Revize TZ Pardubice s.r.o.

Naše společnost zajišťuje revize, zkoušky a kontroly tlakových nádob, plynových zařízení, kotlů a tlakových zařízení včetně odstranění závad, které jsou při revizích zjištěny. Tlaková zařízení rovněž montujeme a zajistíme školení jejich obsluh. Dále nabízíme prodej kompresorů a sušiček vzduchu. Na našich webových stránkách naleznete podrobné informace o všech službách, které poskytujeme.