• Detail firmy

ALSAN družstvo

Základní popis

Díky inspiraci v různých historických obdobích, je výroba stále obohacována o eleganci a je projevem dobrého vkusu. V různých sbírkách spojují kvalitní materiály a zpracování Prodej dveří v Praze, portaly interiery, kliky, panty a vitráže. Pruhonice

Adresa

Počátecká 1032
140 00 Praha 4 - Michle

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28396723

Výrobky, činnosti

Prodej Dvere Praha, interierovy dvere

New Design Porte. Náš vysoce specializovaný a profesionální tým se specializuje na výrobu interiérových dveří a doplňkového nábytku nejvyšší kvality

Kontaktní údaje

E-mail: newdesignporte@seznam.cz
WWW: www.designporte.cz

Kontaktní osoba

Dmitry Shat

Mobil: +420 774 765 531
E-mail: newdesignporte@seznam.cz

SERGIY GRANKIN - Jednatel

Mobil: +420 773 553 080
Další firmy v oboru

StepTwo, s.r.o.

Naše společnost je přímým dovozcem dětských hraček amerického výrobce firmy Step2 na český trh. Nabízíme maloobchodní i velkoobchodní prodej, dodáváme hračky do školek a rádi poradíme i s výběrem vhodných hraček do dětského koutku.

Ing.arch. SKRAMLÍKOVÁ ALŽBĚTA

Nabízím své služby architektonické práce. Zabývám se především architekturou pozemních staveb, zejména rodinnými domy, bytovými jednotkami, kancelářskými budovami, penziony a hotely. Také Vám zajistím projekty potřebné pro stavební povolení a v neposlední řadě se postarám o moderní design interiéru bydlení či pracoviště.

Jan MUSIL

Naše truhlárna se specializuje na atypickou výrobu na zakázku. Vyrábíme a renovujeme dřevěný a čalouněný nábytek, kazetové dveře, špaletová okna, dřevěné schody a zábradlí, pergoly, zahradní domky apod. - vše od zaměření až po konečnou montáž. Součástí poskytovaných služeb jsou i sklenářské práce. Rámujeme obrazy, zasklíváme a opravujeme okna, dveře, skleníky. Garantujeme kvalitně odvedenou práci.