• Detail firmy

SH STROJMONT s.r.o.

Základní popis

Provoz nákladní dopravy, pronájem kontejnerů, nabídka zemních a výškových prací.

Adresa

Pávovská 3999/70
586 01 Jihlava

Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27739911

Výrobky, činnosti

Pronájem kontejnerů

Kontaktní údaje

E-mail: stodolovsky@volny.cz
WWW: www.shstrojmont.cz

Kontaktní osoba

Jan Stodolovský - Jednatel

Mobil: +420 603 321 666
Další firmy v oboru

PSP s.r.o.

Nabízíme kompletní dodávku staveb. Ať už se jedná o stavby bytové, občanské, kulturní či výstavbu průmyslových závodů, zabezpečení materiálů a práce uskutečňujeme my. Zabýváme se také výrobou betonových směsí a jsme majitelé systémového bednění PASCHAL. Práci odvádíme svědomitě, rychle a využíváme nové technologie.

Dlaždičské práce Hőfer Zdeněk

Provádíme kvalitní pokládku kamenných kostek, mozaiky, kamenných odseků, kamenných ploten, zámkových dlažeb jak do sypkých materiálů tak do betonu, dále pokládku obrubníků kamenných i betonových. Ceny dohodou podle velikosti zakázky. Naše práce je naší vizitkou. V případě zájmu o více informací nás kontaktujte telefonicky nebo e-mailem.

LIPEAN s.r.o.

Poskytujeme kompletní služby v oblasti spedice. Zajišťujeme mezinárodní silniční dopravu od 1 palety do 25 tun (33 palet) a vnitrostátní silniční dopravu od 2 kg. Specializujeme se na export a import zboží do Beneluxu, Francie, Německa a Švýcarska. Zboží na paletových autech přepravujeme po celé EU. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.