• Detail firmy

SH MONT s.r.o.

Základní popis

Zabezpečíme návrh, výrobu, dodávku a montáž ocelových konstrukcí a hal. Nabízíme montáž a demontáž hal a střech, opláštění hal a budov, rekonstrukci hal a střech, přístřešky, výrobní haly, logistická centra, nákupní centra, stadiony a sportovní haly.

Adresa

Dívčice 34
373 48 Dívčice

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28090390
DIČ:  CZ28090390
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Ocelové konstrukce, haly, opláštění - jižní Čechy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 387 999 073
Mobil: +420 608 680 818
E-mail: vlach@sh-mont.cz
WWW: www.sh-mont.cz

Kontaktní osoba

Martin Vlach - Jednatel

Další firmy v oboru

FARMA DVOŘÁK

Zabýváme se výrobou zemědělských a lesnických strojů a příslušenství. Dále nabízíme výrobu ocelových hal a konstrukcí, obytných stavebních buněk a kontejnerů. Zaměřujeme se na frézování a soustružení.

Robert Dornaus - Jeřábnické práce a autodoprava

Činnost naší společnosti je rozdělena na autodopravu, jeřábnické práce a výrobu ocelových konstrukcí. Profesionálně přepravíme jakýkoliv materiál až do 26 tun, včetně nadměrného nákladu. Vlastníme vozy s hydraulickou rukou a autojeřáby s nosností 20t a dosahem 30m. Z našeho výrobního programu Vám můžeme nabídnout různé svařované a šroubované ocelové konstrukce. Fotogalerii naleznete na našich www.

MONSTAKO s.r.o.

Zajišťujeme montáže opláštění, střech a světlíků. Vyrábíme a montujeme okapové systémy, klempířské výrobky, drobné ocelové konstrukce, vrata, brány apod. Provádíme ohýbání silnostěnných profilů od 2 mm až do 6 m!