• Detail firmy

SGV s.r.o.

Základní popis

Společnost se zabývá výrobou lisovaná technická pryže, těsněním, výrobky potravinářské pryže, výzkumem v oblasti gumárenské technologie výrobků.

Adresa

třída Tomáše Bati 1566
765 82 Otrokovice

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  47904852
DIČ:  CZ47904852
Rok založení:  1992
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Služby

- lisovaná technická pryž, těsnění, výrobky z potravinářské pryže. Výzkum a vývoj - v oblasti gumárenské technologie a výrobků.

Kontaktní údaje

Fax: +420 577 663 643

Kontaktní osoba

Karel Ročák - Jednatel

Mobil: +420 774 224 457

Karel Bednařík - Jednatel

Mobil: +420 774 224 458

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Habako group s r. o.

Naše společnost se již několik let věnuje velkoobchodnímu prodeji hadic a příslušenství. V naší nabídce naleznete mnoho druhů hadic s různým použitím. Nabízíme hadice hydraulické, odsávací, hadice pro automobilový průmysl, benzinové, antiabrasivní a další. K hadicím nabízíme i kompletní příslušenství jako jsou spojovací materiály, těsnící materiály, lepidla, pryžové desky aj. Navštivte naše www.

ASOCIACE GUMÁRENSKÉ TECHNOLOGIE ZLÍN s.r.o.

Provádíme pogumování kol a válců černou, světlou a pěnovou pryží s různou tvrdostí i broušeným povrchem. Zabýváme se výrobou konfekčních membrán na konfekčních strojích na výrobu pneumatik. Nabízíme lisování výrobků z pryže ve vulkanizačním lisu 800x800, broušení gumových válců a opravy hadicových ventilů.

Glanzstoff - Bohemia s.r.o.

Zabýváme se výrobou viskózových vláken pro využití v různých odvětvích průmyslu. Zajišťujeme textilní viskózová vlákna, nehořlavá viskózová vlákna či technická viskózová vlákna. Výrobu viskózových vláken realizujeme především z celulózy. Rovněž se zaměřujeme na produkty z pryžového materiálu a technické zpevňující materiály. Provádíme konvertování vláken. Více informací naleznete na našem webu.