• Detail firmy

SFF Czech s.r.o.

Základní popis

Agentura SFF Czech, která vznikla za účelem poskytování služeb zahraničním klientům, kteří přijíždí do České republiky nebo zde již pobývají.

Adresa

Svitákova 2729/6
155 00 Praha 5 - Stodůlky

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24304832
DIČ:  CZ24304832
Rok založení:  2012
Počet zaměstnanců:  3
  • Služby

Výrobky, činnosti

Pronájem nemovitostí

Kontaktní údaje

E-mail: info@sffczech.cz
WWW: www.sffczech.cz

Kontaktní osoba

Simona Mocková - Jednatel

Mobil: +420 604 274 607
E-mail: info@sffczech.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

SANZ Group Czech, s.r.o.

Naše společnost se zabývá realitní investiční činností, právními a finančními službami. Nabízíme investice do nemovitostí a podniků, okamžitý výkup nemovitostí za hotové, autorizovaný prodej ložisek, prodej dřevěných pelet a přířezů pro EURO palety. Rovněž nabízíme služby personální agentury, externí právní služby, komplexní odhady nemovitostí a finanční servis při nákupu a prodeji nemovitostí.

BULIRO CLUB s.r.o.

Pronájem bytových a nebytových prostor ke komerčním účelům včetně parkování v uzavřeném areálu a kompletních služeb. Pronájem zasedacích místností.

iReality, s.r.o.

Zprostředkováváme pronájem a prodej nemovitostí. Zajišťujeme dlouhodobý i krátkodobý pronájem bytů, rodinných domů, nebytových prostor, pozemků. K prodeji nabízíme byty, rodinné domy, rekreační objekty, činžovní domy, nebytové prostory, pozemky. Poskytujeme právní servis v oblasti realit. Chcete prodat nebo pronajmout Vaši nemovitost? Neváhejte a kontaktujte nás. Garantujeme 100% spokojenost.