• Detail firmy

SEZET spol. s r.o.

Základní popis

Firma SEZET je zaměřená na kovovýrobu. Vyrábíme kovové palety na zakázku. Zabýváme se svářením, obráběním a stříháním plechů. Provozujeme autodopravu.

Adresa

Hajnice 16
544 66 Hajnice

Okres: Trutnov
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  47454075
DIČ:  CZ47454075
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  9
Roční obrat:  6000000
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Sváření a pájení

Provádíme svařování konstrukčních ocelí metodou MIG–MAG, pulsní svařování, bodové svařování, svařování autogenem.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 499 393 174
Mobil: +420 608 514 345
Fax: +420 499 393 174
E-mail: sezet@seznam.cz
WWW: www.sezet.cz

Kontaktní osoba

Vladimír Flegl - Jednatel

Další firmy v oboru

ELEKTRO DRAPAČ s. r. o.

Vyrábíme světelné i nesvětelné reklamy, prosvícené LED nebo zářivkami. Naše společnost Vám zajistí vše od návrhu až po finální instalaci, na přání vyřízení potřebných povolení a zajištění dlouhodobého servisu. Světelná reklama je vizitkou Vaší společnosti. Zvedněte si úroveň. Naším hlavním krédem je vysoká kvalita a splnění všech přání zákazníků. Hlavní je pro nás ta největší spokojenost.

Latyn, s.r.o.

Naše společnost zajišťuje dodávky diamantových a brusných nástrojů, diamantových řezacích strojů, drtičů polystyrenu, badií na beton, zařízení pro svařování PE potrubí a dalších zařízení určených pro stavitelství. Provádíme rovněž plasmové řezání CNC HiTec. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

PAP TRUTNOV, s.r.o.

Specializujeme se na poskytování služeb v oblasti dopravy a logistiky. Zabýváme se vnitrostátní i mezinárodní silniční dopravou, optimalizací dopravy a logistickým poradenstvím. Do našich služeb jsme také zařadili například vozový park, spedici, monitoring vozidel, kompletaci zásilek či možnost využití skladových prostorů.