• Detail firmy

SEVERSTAV, s.r.o.

Základní popis

Společnost prováděla již veškeré stavební a zemní práce, novostavby, stavby na klíč, rekonstrukce hal a rodinných domů a jiných objektů, zpevněných ploch a zateplovaní rodinných domů a budov s montáží a demontáží vlastního lešení.

Adresa

Sedlnice 485
742 56 Sedlnice

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27817318
DIČ:  CZ27817318
Rok založení:  2007
  • Služby

Výrobky, činnosti

Stavebnictví

- veškeré stavební a zemní práce, novostavby, stavby na klíč, rekonstrukce hal a rodinných domů a jiných objektů, zpevněných ploch, atd...

Kontaktní osoba

Filip Petráš - Jednatel

E-mail: filip.petras@severstav.eu
Další firmy v oboru

ČECH - ENGINEERING, a.s.

Zabýváme se komplexní výstavbou pozemních a inženýrských staveb. Poskytujeme architektonické a inženýrské služby a související technické poradenství.

Bořivoj Gospoš

Nabízíme kompletní služby uměleckého kovářství. Vyrábíme ploty, brány, mříže a doplňky do interiéru. Zajišťujeme opravy zemědělského a stavebního nářadí.

Jan Kovář

Zajišťujeme pronájem plošin. Disponujeme vysokozdvižnými plošinami: OMME 1550 EBZX, OMME 1830, OMME 2300 EXB, OMME 2500 EB, OMME 2900 EBZX, DENKA DK 18, vysokozdvižnou kloubovou plošinou TEUPEN LEO 23GT, šikmým stavebním výtahem BÖECKER HD 31. Provádíme rekonstrukce objektů, zateplování budov, opravy střech, opravy elektroinstalace a zdravotechniky (plynu).