• Detail firmy

SEVERA - VSO s.r.o.

Základní popis

Nabídka spisových a archivačních služeb. Provádíme převoz písemností, třídění, pořízení seznamů, uložení do regálů, vytvoření počítačové databáze

Adresa

Na Pankráci 346
411 19 Mšené - lázně

Okres: Litoměřice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48267449
  • Služby

Výrobky, činnosti

Skartace, uložení a správa písemností.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 416 862 022
E-mail: severa.s.r.o@iol.cz
WWW: www.severa-spisovna.cz

Kontaktní osoba

Ing. Ladislav Severa - Jednatel

Mobil: +420 602 378 314

Ladislav Severa - Jednatel

Další firmy v oboru

VASTA NORTH s.r.o.

Realizujeme a udržujeme okrasné zahrady a zeleň, pěstujeme a prodáváme okrasné rostliny a dřeviny. Věnujeme se stavební činnosti - stavíme a rekonstruujeme rodinné domy, byty, interiéry na klíč a také drobné zahradní stavby. Poskytujeme poradenství v oblasti realit a zajišťujeme potřebné formality k realizaci stavebních prací. To vše v oblasti Ústí nad Labem a okolí.

FISH-COM CZ, s.r.o.

Zabýváme se prodejem a montáží stínící techniky jako jsou žaluzie, rolety, markýzy a garnýže. Poskytujeme služby v oblasti instalatérství. Zajišťujeme prodej, pronájem a koupi nemovitostí včetně poradenské činnosti v oblasti realit. Součástí našeho podnikání je i projektová kancelář.

LOGUP, spol. s r.o.

Firma je autorizovaným distributorem firmy SKF. Firma byla založena v roce 1992 jako velkoobchod a maloobchod s ložisky a souvisejícími produkty. Naše firma nabízí těsnění, ložiska, maziva, lepidla a tmely, nářadí, pojistky a pístní kroužky a speciální přísady do motorových paliv a olejů. Pro kompletní seznam našeho sortimentu navštivte naše webové stránky. Budeme se těšit na vzájemnou spolupráci.