• Detail firmy

sevendesign s.r.o.

Základní popis

Nabízíme zpracování grafických návrhů (na PC i MAC), výrobu tiskovin, velkoplošný tisk, webové stránky, eshopy, dodávku a potisk reklamních předmětů, řezanou reklamu a ostatní související služby. Zboží dodáme po celé ČR možno i nezávazná kalkulace.

Adresa

Ruská 2974
703 00 Ostrava - Vítkovice

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27791394
DIČ:  CZ27791394

Výrobky, činnosti

Zpracování grafických návrhů

- výrobu tiskovin, velkoplošný tisk, webové stránky, eshopy, dodávku a potisk reklamních předmětů, řezanou reklamu a ostatní související služby

Kontaktní údaje

E-mail: firma@sevendesign.cz
WWW: www.sevendesign.cz

Kontaktní osoba

Dennis Fridrich - Jednatel

Další firmy v oboru

PISCIS InSpiral - Marek Běčák

Nabízíme služby v oblasti reklamy. Zaměřujeme se na grafické zpracování DTP a propagačních materiálů, logotypy, corporate design, webbanery, webdesign, tvorbu webových prezentací nebo fotografické služby.

Factory velkoplošný tisk s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na výrobu reklamy. Specializujeme se na velkoplošný tisk. Dále provádíme digitální tisk, sublimační tisk, sítotisk, rotační sítotisk. Věnujeme se reklamním polepům a zabýváme se rovněž strojovým vyšíváním. Zajišťujeme prodej vlajkových stožárů, výrobu vlajek, cyklodresů, batohů, designových sportovních tašek, kufříků, ledvinek, divadelních rekvizit apod.

BL STUDIO

Nabízíme služby v oblasti reklamy, grafiky a tisku. Působíme hlavně pro regiony Odry, Vítkov, Fulnek, Nový Jičín, Ostrava, Olomouc, ale také všude jinde po České republice. Řadu projektů v oblasti reklama, jsme řešili už i v zahraničí. Určitě oceníte letité zkušenosti, profesionální grafické zpracování a poradenství v technologiích. To vše s příjemnou komunikací a úsměvem.