• Detail firmy

SEV-Consult s.r.o.

Základní popis

Společnost nabízí konstrukci a výrobu forem pro vstřikování plastu, prostřihovadel a ohýbacích nástrojů, konstrukci plastových dílů jakékoliv složitosti, dodavku veškeré dokumentace, výrobu 3D-prototypů pomocí metody 5-osého frézování, atd...

Adresa

Pluk. Mráze 991/15
102 00 Praha 10 - Hostivař

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28493028
DIČ:  CZ28493028
Rok založení:  2008
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Služby

- konstrukce a výroba forem pro vstřikování plastu, prostřihovadel a ohýbacích nástrojů, konstrukce plastových dílů jakékoliv složitosti, atd...

Kontaktní osoba

Ing. Sergej Maslov, Ph.Dr - Jednatel

Mobil: +420 777 549 882
E-mail: sergej.maslov@sev-consult.cz

Ing. Natalya Maslova - Jednatel

Mobil: +420 774 734 355
E-mail: natalya.maslova@sev-consult.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

LBT Group, s.r.o.

Zaměřujeme se na výrobu a dodávku přepravních a skladovacích obalů dle požadavků klienta. Nabízíme přepravní papírové obaly, přepravní obaly ze dřeva, fóliové obaly, lepenkové obaly, obalové materiály z plastu či obaly s pěnovou výplní. Realizujeme návrhy obalů a obalového materiálu. Poskytujeme doplňkové služby přidané hodnoty: logistické služky, kompletace a balení zboží.

PRAGAKOM, spol. s r.o.

Dodáváme výrobky z polypropylenu - plastové kontejnery pro medicinální a jiný škodlivý odpad, kancelářské potřeby, obaly a další. Dovážíme produkty z přírodního kamene. Distribuujeme přírodní kosmetiku. Výroba kancelářských potřeb z komůrkového polypropylenu. Výroba tvarových obalů z polypropylenu. Zajišťujeme výrobu dvoučlánkových kontejnerů typu 303 G.

Stabilplastik spol. s r.o.

Zajišťujeme výrobu a prodej přepravních palet, výrobků z recyklovaného plastu a mobilních silničních svodidel. Palety lze i pronajmout. Provádíme bezplatnou likvidaci plastových odpadů. Sídlíme v Měšicích u Prahy.