• Detail firmy

SETOS spol s.r.o.

Základní popis

Velkoobchod s telekomunikační a foto technikou. Autorizovaný distributor T-Mobile, Telefónica O2 Nokia, SonyEricsson, Motorola,Samsung, LG  Kodak, Nikon,FujiFilm, Apple, Siemens, Panasonic, Golla,Acer,Toshiba,Asus

Adresa

V Lužích 818
142 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  46352163
DIČ:  CZ46352163

Výrobky, činnosti

Velkoobchod

Kontaktní údaje

Telefon: +420 241 021 600
Fax: +420 241 021 608
E-mail: setos@setos.cz
WWW: www.setos.cz

Kontaktní osoba

Jiří Bejšovec - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Profi-kancelář Praha s.r.o.

Podporujeme vaše podnikání: pokud chcete založit s.r.o. nebo koupit ready-made firmu, ušetřit za kancelář pomocí virtuálního sídla, tzv. virtuální kanceláře nebo poradit s organizací, účetnictvím či marketingem, jsme zde pro vás.

Ústav práva a právní vědy, o.p.s.

Ústav práva a právní vědy®, o.p.s. je vědecká a vzdělávací instituce. Věnujeme se hlavně publikační i vydavatelské činnosti a poskytujeme kvalitní manažerské vzdělávání. Zajišťujeme postgraduální studijní program MBA, studijní program BBA, studijní program MPA, studijní program DBA, studijní program LL.M., postgraduální studijní program MSc., tématické semináře pro veřejnost i profesní programy.

FININ GROUP s.r.o.

Naší specializací je investiční poradenství a zprostředkování obchodů s cennými papíry zalistovanými na newyorské burze NYSE a elektronickém trhu NASDAQ. Jsme schopni zajistit realizaci obchodů na všech významných světových burzách a také realizaci investic v nebankovním sektoru.