• Detail firmy

Servodata a.s.

Základní popis

Společnost je dodavatelem informačních a komunikačních řešení a služeb s dlouhodobou specializací na platformy Microsoft a Open Source.

Adresa

Dolnoměcholupská 1418/12
102 00 Praha 10 - Hostivař

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25112775
DIČ:  CZ25112775

Výrobky, činnosti

Hardware - velkoobchod

Kontaktní údaje

Telefon: +420 296 813 111
E-mail: peskova@servodata.net
E-mail: sdolom@stbk.mcs.cz
WWW: www.servodata.cz

Kontaktní osoba

Ing. RADOVAN HAUK - Člen představenstva

Ing. Jiří VYTLAČIL - Předseda představenstva

Další firmy v oboru

ASM spol. s r.o.

Poskytujeme komplexní řešení kamerových systémů, domovních videovrátných a LAN sítí. Dodáváme kamerové systémy, aktivní i pasivní síťové prvky, optické sítě, diskové systémy, optické moduly, přehrávače LAN, mobilní terminály, multifunkční servery, bezdrátové prvky WiFi, průmyslové ethernet switche, DIN napájecí zdroje a kabely, systémy domácí automatizace, průmyslové počítače apod.

d-PROG s.r.o.

Zaměřujeme se na podporu a údržbu v oblasti IT infrastruktury (operační systémy, databázové servery, zálohovací systémy apod.), na vývoj aplikací a softwarových komponent na míru. Dodáváme kompletní řešení pro oblast logistiky a skladování, řešení pro evidenci úkonů, služeb a majetku, řešení pro identifikaci osob, WiFi lokalizaci osob a majetku, systémy pro správu dokumentů apod.

CompuCARE, spol. s r.o.

Specializujeme se na IT podporu malých a středních firem či IT podporu domácností. Zajišťujeme opravy základních desek, expresní opravy počítačů, servis Apple produktů, instalace strukturovaných kabeláží, monitorování aktivit uživatelů PC apod. Poskytujeme pronájem počítačů a IT zařízení. Zaměřujeme se na certifikace firemního IT.