• Detail firmy

SERVISMONT s.r.o.

Základní popis

Výrábíme vchodové stříšky, stříšky na míru, kovové konstrukce, schody, balkóny, terasy. Zastřešení pergol. Provádíme montáže polykarbonátu. Maklolon. Zajišťujeme technický a technologický servis pro firmy.

Adresa

Partyzánská 99
547 01 Staré Město nad Metují

Okres: Náchod
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  01441124
DIČ:  CZ01441124
Rok založení:  2001
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Stříšky na míru

Vyrábíme a dodáváme stříšky nad vchod, přístřešky nad dveře, markýzy a další zastřešení pro instalaci nad vstupní dveře, vjezdy, garáže či balkóny.

Kontaktní údaje

E-mail: info@servismont.cz
WWW: www.servismont.cz

Kontaktní osoba

Jiří Čechura - Jednatel

Mobil: +420 777 086 787
E-mail: cechura@servismont.cz
Další firmy v oboru

INFIT-MILLING s.r.o.

Naše společnost se již od roku 1991 zabývá kovoobráběním. Specializací firmy je obrábění přesných dílů převážně z materiálů Al slitin. Disponujeme obráběcími centry DECKEL MAHO včetně souvislého pětiosého obrábění. Kontrola dílů je prováděna na CNC souřadnicovém měřícím stroji WENZEL. Klademe důraz na přesnost výrobků a díky dlouholetému působení na trhu garantujeme kvalitně odvedenou práci.

WORKS L & W GROUP s.r.o.

Hlavní činností společnosti je především výroba, montáž a demontáž ocelových konstrukcí, montáž a demontáž technologických zařízení, průmyslového potrubí, nádrží a další technicko-inženýrské služby. Zajišťujeme rovněž servisní opravy při odstávkách. Provádíme svářečské a zámečnické práce. Pro více informací navštivte webové stránky naší společnosti, kde naleznete i reference a fotogalerii.

ZVU Kovárna a.s.

Společnost je stabilním a spolehlivým partnerem pro dodávku výkovků a hotových dílů pro strojírenskou výrobu. Produkty ZVU Kovárna a.s. jsou zejména: kované kroužky, rozválcované kroužky, ložiskové kroužky, zápustkové výkovky, hřídele, tyče, polotovary pro ozubená kola, součásti kotevních systémů mostů, díly do převodovek, motorů, spojek a pohonů. Kompletní produkty na našich webových stránkách.