• Detail firmy

SERVIS-ELEKTRO-PRAHA, s.r.o.

Základní popis

Prodej, montáže a opravy anténní a satelitní techniky,digitální pozemní vysílání (DVB-T) a české programy ze satelitu (DVB-S), připojení k internetu.

Adresa

K Hrnčířům 17
149 00 Praha 4 - Šeberov

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27237770

Výrobky, činnosti

Satelit

Prodej, montáže a opravy anténní a satelitní techniky,digitální pozemní vysílání (DVB-T) a české programy ze satelitu (DVB-S), připojení k internetu.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 136 566
E-mail: office@serviselektro.cz

Kontaktní osoba

Jan Černý - Jednatel

Telefon: +420 777 217 395
Další firmy v oboru

ASM spol. s r.o.

Poskytujeme komplexní řešení kamerových systémů, domovních videovrátných a LAN sítí. Dodáváme kamerové systémy, aktivní i pasivní síťové prvky, optické sítě, diskové systémy, optické moduly, přehrávače LAN, mobilní terminály, multifunkční servery, bezdrátové prvky WiFi, průmyslové ethernet switche, DIN napájecí zdroje a kabely, systémy domácí automatizace, průmyslové počítače apod.

GREVIS a. s.

Výstavba a servis telekomunikačních sítí na klíč. Údržba a servis STA, slaboproudé rozvody. Provádíme zemní a výkopové práce, přípojky kanalizace, vody, plynu a nn. Opravy komunikací.

ATPV Elektro, v.o.s.

Zabýváme se výrobou, instalací, opravami elektrických strojů a přístrojů, elektronických a telekomunikačních zařízení. Dodáváme a montujeme kompletní vybavení pro satelitní a pozemní vysílání české a slovenské televize, včetně ostatních volně šiřitelných i kódovaných signálů.