• Detail firmy

Servis 113 s.r.o.

Základní popis

Obchodní a servisní společnost, stavební stroje, nákladní vozidla, přívěsy, návěsy, náhradní díly, prodej, servis, financování.

Adresa

Pražská 585
430 01 Chomutov

Okres: Chomutov
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24718874
DIČ:  CZ24718874
Rok založení:  2013
Počet zaměstnanců:  5
  • Maloobchod
  • Služby
  • Import
  • Export

Výrobky, činnosti

Autoservis

Nákladní vozidla, přívěsy, návěsy, veškeré opravy, běžné časové údržby, vyřizování TK, pneuservis.

Kontaktní údaje

E-mail: dudek@servis113.cz
WWW: servis113@simplesite.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Dudek - Jednatel

Mobil: +420 725 666 802
E-mail: dudek@servis113.cz
Další firmy v oboru

AUDO VIKTORIA s.r.o.

Zajišťujeme spedice vozidly z našeho vozového parku. Nabízíme přepravu velkoobjemovými návěsy. Provádíme servis nákladních a přípojných vozidel všech značek, diagnostiku a opravy. Nabízíme služby mezinárodní autodopravy, nadměrnou přepravu. Autorizovaný servis a prodej vozidel Iveco. Pronájem pracovní plošiny, jeřábnické práce.

ALVIAN MOST s.r.o.

Nabízíme komplexní zajištění jeřábové techniky nosnost 16 až 500 t. do výšky až 144 m, přepravu a dopravu nadměrných nákladů na území celé ČR. Zajišťujeme vysokotlaké mytí motorů a interiérů všech vozidel.

Miroslav Holenda

Specializujeme se na mytí a čištění vozidel, a to jak interiérů, tak i exteriérů. Provádíme rovněž čištění interiéru pomocí ozónu. Renovujeme lak a světla, plníme klimatizace, včetně zajištění dezinfekce. Součástí služeb je rovněž lepení prasklin čelních skel. Nabízíme nonstop mycí a čistící služby za příznivé ceny. Garantujeme kvalitu a spokojenost - nebojte se svěřit Váš vůz do naší péče!