• Detail firmy

Servis 10, s.r.o.

Základní popis

Opravujeme počítače,servery a sítě. Prodáváme výpočetní techniku,servis pro uživatele včetně instalace,konfigurace,antiviru,zálohování dat i systémů.

Adresa

Na universitním statku 99/9
108 00 Praha 10 - Malešice

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28415507
DIČ:  CZ28415507

Výrobky, činnosti

Opravujeme počítače, servery a sítě.

Prodáváme výpočetní techniku a zajišťujeme servis pro uživatele včetně instalace, konfigurace, antiviru a zálohování dat i systémů.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 274 784 720
E-mail: info@servis10.cz
WWW: www.servis10.cz

Kontaktní osoba

RNDr. Jiří Filip - Jednatel

Tomáš Kottnauer - Jednatel

Jiří Matula

Mobil: +420 603 474 423
Další firmy v oboru

Jiří Kiszely

Nabízíme prodej a servis počítačů, příslušenství, spotřební materiál do tiskáren. Zabýváme se správou IT systémů ve firmách. Provádíme pravidelné i jednorázové servisní úkony. Zajišťujeme pozáruční opravy počítačů všech značek a notebooků zn. Acer, Toshiba, Asus, Fujitsu, Packard-Bell, HP, CompaQ. Vyměňujme LCD panely u všech notebooků. Věnujeme se rovněž instalacím optických sítí.

ASM spol. s r.o.

Poskytujeme komplexní řešení kamerových systémů, domovních videovrátných a LAN sítí. Dodáváme kamerové systémy, aktivní i pasivní síťové prvky, optické sítě, diskové systémy, optické moduly, přehrávače LAN, mobilní terminály, multifunkční servery, bezdrátové prvky WiFi, průmyslové ethernet switche, DIN napájecí zdroje a kabely, systémy domácí automatizace, průmyslové počítače apod.

GNOME.CZ, s.r.o.

Naše společnost se zaměřuje na prodej a servis nejrůznější výpočetní a kancelářské techniky od světoznámých výrobců. Zajišťujeme správu a podporu počítačových sítí LAN/WLAN, outsourcing počítačových sítí, instalace hardwarových zařízení a softwaru, virtualizaci, hosting, zálohování, tvorbu uživatelského softwaru, dodávku EET – řešení pro Elektronickou evidenci tržeb, projektování sítí apod.