• Detail firmy

SERVIND s.r.o.

Základní popis

Společnost působící na trhu autoopravárenského lakování, automobilového průmyslu a průmyslové výroby. Od spotřebních materiálů a pracovních nástrojů.

Adresa

Ke Kopanině 488
252 67 Tuchoměřice

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48024546
DIČ:  CZ48024546
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  70
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- nabízí kompletní sortiment barev, příslušenství a vybavení pro autolakovny. Autolaky, vybavení lakoven, garážová technika, atd...

Kontaktní údaje

Telefon: +420 220 400 400
Mobil: +420 602 344 412
E-mail: servind@servind.com
WWW: www.standox.com
WWW: www.servind.cz

Kontaktní osoba

Lubomír Šilhavík - Jednatel

Telefon: +420 602 381 177
Další firmy v oboru

VALID s.r.o.

Naše společnost se věnuje prodeji strojních součástí pro lehký průmysl. Zajišťujeme opravy elektromotorů Siemens. Zboží dodáváme přímo k odběrateli, na základě domluvy lze vybrané zboží rezervovat na našem skladu. Určíme typ výrobku dle rozměru s možností převodu mezi výrobci. Jsme certifikovaným distributorem značky Schaeffler Group. Zastupujeme další výrobce jako KTR, OPTIBELT aj.

Zámečnictví TOČIMON s.r.o.

Specializujeme se na zámečnickou výrobu, laserové pálení, stavební zámečnictví a nejrůznější stavební práce včetně zemních a terénních úprav. Zhotovujeme a dodáváme skleněné a kovové konstrukce, ploty a výplně plotů, zábradlí, venkovní a interiérová schodiště, kovový a nerezový nábytek, zděné ploty, dřevěné pergoly, zámkovou dlažbu a mnoho dalšího. Zajišťujeme komplexní správu a údržbu budov.

Vít Humpl

Zabýváme se zakázkovou výrobou nábytku. Zaměřujeme se především na výrobu kuchyňských linek a vestavěných skříní na míru. Dále pro Vás vyrábíme jakýkoliv interiérový a exteriérový nábytek, včetně doplňků. Ke každému projektu Vám vytvoříme 3D prezentace v kvalitním programu.