• Detail firmy

LERIS.CZ s.r.o.

Základní popis

Slova tvorba www stránek, webdesign, webhosting či serverhosting jsou pro nás velice známá a nabízíme v této svéře pouze profesionální řešení. Můžeme nabídnout komplexní řešení Vaší www prezentace od vytvoření designu až po umístění na náš webhosting

Adresa

Na břehu 37
190 00 Praha 9 - Vysočany

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29041741
DIČ:  CZ29041741
  • Služby

Výrobky, činnosti

Serverhosting

Klimatizované prostory - Vysoká konektivita - Diesel agregát - Nonstop monitoring serverů - Vysoká ostraha

Kontaktní údaje

Telefon: 283 923 032
WWW: www.leris.cz

Kontaktní osoba

Bc. Filip Šenk - Jednatel

Mobil: +420 776 727 737
Další firmy v oboru

Ing. Roman Ševčík

Specializujeme se na tvorbu uživatelských aplikací v Excelu na míru včetně programování VBA. Nabízíme komplexní ekonomické služby, vedení daňové evidence, účetnictví, mzdy, poradenství a další. Zabýváme se vypracováváním kompletních akreditačních žádostí u MŠMT k pořádání rekvalifikačních kurzů.

CTECH s.r.o.

Ctech s.r.o. je technologická firma, která zajišťuje komplexní marketingové strategie, tvorbu kreativních návrhů, grafiky, tvorby webů, přes tvorbu hudby, video spotů, video prezentací, a to vše s využitím moderních technologií, včetně 3D vizualizací, animací a dalších. Jsme schopni prakticky veškeré projekty připravit a zpracovat pod jednou střechou, což je pro naše klienty vysoce efektivní.

CompuCARE, spol. s r.o.

Specializujeme se na IT podporu malých a středních firem či IT podporu domácností. Zajišťujeme opravy základních desek, expresní opravy počítačů, servis Apple produktů, instalace strukturovaných kabeláží, monitorování aktivit uživatelů PC apod. Poskytujeme pronájem počítačů a IT zařízení. Zaměřujeme se na certifikace firemního IT.