• Detail firmy

Serghei Graur

Základní popis

Hledáte kvalitní úklidovou službu? Neváhejte obrátit na nás. Úklid bytů, škol, kolejí, barů, ubytoven atd. v Praze, stírání prachu, mytí oken, podlah.

Adresa

Zalužanská 287
403 39 Chlumec

Okres: Ústí nad Labem
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  88811484

Výrobky, činnosti

Úklid

Jste stále ve spěchu a nestíháte doma uklízet? Hledáte kvalitní úklidovou službu v Praze? V tom případě se neváhejte obrátit na nás. Úklid bytů, škol, kolejí, barů, ubytoven atd. v Praze, stírání prachu, mytí oken a podlah atd.

Kontaktní údaje

E-mail: uklidovasluzba@atlas.cz

Kontaktní osoba

Serghei Graur - Majitel

Mobil: +420 776 456 968
E-mail: uklidovasluzba@atlas.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Miroslav Holenda

Specializujeme se na mytí a čištění vozidel, a to jak interiérů, tak i exteriérů. Provádíme rovněž čištění interiéru pomocí ozónu. Renovujeme lak a světla, plníme klimatizace, včetně zajištění dezinfekce. Součástí služeb je rovněž lepení prasklin čelních skel. Nabízíme nonstop mycí a čistící služby za příznivé ceny. Garantujeme kvalitu a spokojenost - nebojte se svěřit Váš vůz do naší péče!

David Soukup

Nabízíme širokou škálu služeb v oblasti úklidu kanceláří, bytových jednotek, domů, obchodů, průmyslových budov atd. Umyjeme pro Vás okna a jiné prosklené plochy, vyčistíme fasády vysokotlakovým strojem WAP, postaráme se o koberce, podlahy, dlažby i čalounění, vyčistíme dřevěný nábytek, vypereme záclony, závěsy či provedeme generální úklid a mnoho dalších služeb.

BUCHEN EKOSERVIS s.r.o.

Specializujeme se na průmyslové čištění. Provádíme sanace betonových a jiných zpevněných ploch. Poskytujeme rovněž služby v oblasti manipulace a nakládání s odpady včetně nebezpečných odpadů. Zajišťujeme likvidace ekologických havárií. Součástí našich služeb je i servis chemických zařízení.